Вдруге замовила один й той самий товар (перший був на подарунок), другий — вже для себе. Все ок! Знов неймовірно пораділа від оперативності: ввечері замовлення, по обіді наступного дня вже пила каву з отриманої кавоварки).
Ілля В.
Отлично
Юлія К.
Отлично
Дякую продавцеві за покупку! Все швидко та якісно.
Вдруге замовила один й той самий товар (перший був на подарунок), другий — вже для себе. Все ок! Знов неймовірно пораділа від оперативності: ввечері замовлення, по обіді наступного дня вже пила каву з отриманої кавоварки).
Дякую продавцеві за покупку! Все швидко та якісно.
Все супер, дякую