Відгуки про компанію N-EspressoГеоргий Н.Відмінно 11.06.2026Елена С.Відмінно 10.06.2026Аліна Ш.Відмінно 07.06.2026Эмилия К.Відмінно 07.06.2026Сергей Б.Відмінно 07.06.2026Денис Т.Відмінно 05.06.2026Ігор Ш.Відмінно 05.06.2026Мирослав М.Відмінно 04.06.2026У вас все добре але Вибачте кава не потрібна Неприслали апарат для кави(Юлия Н.Відмінно 03.06.2026Марія М.Відмінно 01.06.2026
У вас все добре але Вибачте кава не потрібна Неприслали апарат для кави(